Tere Jana, ma leidsin su pereklubi foorumist, kus sa rääkisid ,et sul on müüa Maxicosi rattad.Kas on sul endiselt need olemas?:)TervitustegaMarikamarikaraud001@hot.ee
alles nüüd avastasin sinu kirja. Ei ole mul neid enam ammu alles
Tere Jana, ma leidsin su pereklubi foorumist, kus sa rääkisid ,et sul on müüa Maxicosi rattad.Kas on sul endiselt need olemas?:)
ReplyDeleteTervitustega
Marika
marikaraud001@hot.ee
alles nüüd avastasin sinu kirja. Ei ole mul neid enam ammu alles
ReplyDelete