Sunday, March 29, 2009

Köögi abiline

2 comments:

  1. Tere Jana, ma leidsin su pereklubi foorumist, kus sa rääkisid ,et sul on müüa Maxicosi rattad.Kas on sul endiselt need olemas?:)
    Tervitustega
    Marika
    marikaraud001@hot.ee

    ReplyDelete
  2. alles nüüd avastasin sinu kirja. Ei ole mul neid enam ammu alles

    ReplyDelete